• Seolu Makalelerde Anahtar Kelimelerin Önemi

 SEOLU MAKALERDE ANAHTAR KELİMELERİN ÖNEMİ

Seo açısından anahtar kelimeleri incelerken bahsedeceklerimiz sayıları ve kullanma oranlarındaki teknikler olmayacak. Anahtar kelimelerin önemi ve anahtar kelimelerle makale yazmak işinde nasıl daha iyi neticeler alınır? Gibi sorulara yanıt getireceğiz.

 

Seolu Makalenin Alıcısı Bitmez

Makale yazarının makaleleri seolu olduğu müddetçe alıcısı bitmez. Makale yazarı, aldığı siparişlerde seo tekniğine dikkat ederek yazıyorsa kendisine sürekli iş gönderilir. İşte seolu makale yazmak konusunda ve internetten para kazanmanın en etkili yöntemi olan makale yazarak para kazanmak hususunda anahtar kelimelerin önemi:

Her kelime değerlidir. Her benzersiz kelimelerle oluşturulan makaleler değerlidir. Özgün makaleler içinde en değerli olan makale, anahtar kelimelerle usulüne uygun olarak yazılan makaledir. Anahtar kelimeler adeta makalenin yapı taşıdır. İşaret levhaları gibi makalenizin Google arama motoru tarafından kolayca bulunmasını sağlar. Anahtar kelimeleri etkili kullanan yazarlar seolu makale elde etmek hususunda asla zorluk çekmezler.

 

Anahtar Kelimenin Başlıkla Bütünleşmesi

Anahtar kelimelerin başlıkla bütünleşmesi ile eşsiz seolu makaleler ortaya çıkar. Google arama motorunun en sevdiği ve listelemeye bayıldığı makaleler bunlardır.  Anahtar kelimeler doku gibi ya da iskelet sistemi gibi makaleyi adeta bir organizmaya dönüştürür. Makalelerin elbette ki değeri kullanıcıların arama motorlarıyla kolay ulaşılabilmesiyle doğru orantılıdır.

Şöyle düşünmek lazımdır. Örneğin, eğitim ile ilgili yazılan bir makalede okul, öğrenci, öğretmen gibi kelimelerin geçmemesi ile makalenizi dilsiz hale getirmiş olursunuz. İsterseniz Nobel’ e aday içerikler üretin Google’ nin makalenizi beğenmesi gerekir. Google’ ye makale beğendiren yazarlar hakkında bir şey daha söylemek lazım:

 

Google’ ye Makale Beğendirme

Önceki makalelerimizin birinde “ Google’ ye neden makale beğendiremiyoruz” sorunsalını öyküsel bir şekilde kaleme almıştık. Onu okumanızın tavsiye ederiz. Google’ nin bir makaleyi beğenmesindeki ölçü, kullanıcı ilgisini tahmin etmesi ve makalenin okunduğunda elde ettiği ziyaretçi trafiğini değerlendirmesi esasına dayanır. Şunu söyleyebiliriz:

Makaleniz Google tarafından bulunabilir olduktan sonra eğer okuyucunun ilgisini çekebiliyor ve makalenizi sonuna kadar okutturabiliyorsanız, bu harika bir sonuç olacak ve Google makalenizin yanına bir yıldız işareti koyacaktır.

 

Seo Seo Seo

Seo, seo, seo bitmeyecek değil mi? Peki neden seo ? Niye seo ? Niçin seo ?
Çünkü internetten yazınsal içeriklerle para kazanmak demek SEO demektir. SEO’ yu bulan parayı da bulur. Bizi takip etmeye devam eden kullanıcılarımıza şunu hatırlatmak isteriz:

Sizlere amaçlarınızı elde etmek için en tesirli yolları gösterir geri çekiliriz. Ne yazık ki bu tür konuların üzerinde fazla duramıyoruz. Okuyucu eğilimlerimiz çerçevesinde içeriklerimiz sürekli değişebilmekte. Dilerseniz makalelerinizi yollayabilir sizlerde katkı da sağlayabilirsiniz

Seolu Makalelerde Anahtar Kelimelerin Önemi hakkında yorumlar

    Henüz Yorum Yok

Seolu Makalelerde Anahtar Kelimelerin Önemi hakkında yorum yaz