Zivix Jamstick Akıllı Gitarlar

Zivix Jamstick Akıllı Gitarlar

Admin    174 kez okundu

Zivix, yeni seride Jamstik 7 ve Jamstik 12 adında iki farklı versiyon yer alıyor. Ürünler Garage Band gibi pek çok oyuna uyumlu.

Jamstik 7 adından da anlaşılacağı üzere 7 adet fret bölümüne sahip. Kapasitif fretboard sayesinde hem başlangıç seviyesine hem de daha tecrübeli müzisyenlere hitap eden Jamstik 7, Bluetooth üzerinden bağlantı kuruyor ve AA piller ile 72 saate kadar kullanım sunuyor. Ürün üzerinde daha gelişmiş sensörler ile en gerçekçi tecrübe yakalanmaya çalışılmış.

Jamstik 12 ise 12 fret bölümüne sahip ve biraz daha uzun ancak sırtta taşımak için çok uygun olduğu ifade ediliyor. Ürün daha profesyonel müzisyenlere hitap ediyor. Li-ion batarya USB üzerinden şarj edilebiliyor. Mobil cihazlara ise hem Bluetooth LE hem de USB üzerinden bağlanabiliyor.

Ürünün fiyatı tahminen  200$-400$ arasında ülkemizde ise 1800TL seviyesinde bulunabilir.

Zivix Jamstick Akıllı Gitarlar

hakkında yorumlar

Henüz Yorum Yok
Zivix Jamstick Akıllı Gitarlar

hakkında yorum yaz

Gönder

Haberiniz Olsun Listesi

Instagram DM

Instagram DM'ye Sesli Mesaj Özelliği Geldi

Instagram DM'ye Sesli Mesaj Özelliği Geldi Whatsapp'da bulunan sesli mesaj özelliği, sıkça kullanılan Instagram DM'ye de geldi. Instagram, yakın bir zaman da Direct Message'da yaptığı güncelleştirmeler ile...

  Snapchat, Instagram

Snapchat, Instagram'da Olan Özellikleri Test Ediyor

Snapchat, Instagram'da Olan Özellikleri Test Ediyor Snapchat, kullanıcı sayısına bakıldığında Instagram'dan çokça geri kaldığını görebiliriz. Uygulamanın yapımcıları bu açığı kapatabilmek için çok çaba sarf...