• Android İçin En İyi 5 Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

Akıllı telefonlara yüklenebilen fotoğrafçılık uygulamaları günümüzde herkes tarafından aktif olarak kullanılıyor. Android işletim sistemine sahip telefonlara yönelik Play Store’da kullanıcılar için hem ücretli hem de ücretsiz uygulamalar mevcut. Bu seferki yazımızda ücretli uygulamalar hakkında size detaylı bilgiler veriyor olacağız:

1- ProCapture – 13.99 TRY: Yüklediğiniz telefonun kamerasına gelişmiş özellikler ekleyerek profesyonel kamera gibi çekimler yapmanızı sağlayan bu uygulamayı yüksek çözünürlüklü ve net odaklanmış resimler çekmek için kullanabilirsiniz. Aynı zamanda uygulama Panorama olarak çekilen fotoğrafları birleştirmeye ve zaman ayarlı fotoğraflar çekmeye de izin veriyor.
2- Camera Awesome – 6.67 TRY: Bu düzenleyici program sayesinde ise kesmek, kırpmak, fon ayarlarını değiştirmek işlemleri hiç olmadığı kadar kolaylaşıyor. Profesyonel fotoğrafçılar gibi anı en iyi şekilde ölümsüzleştirmek isteyen kullanıcılar için oldukça başarılı bir program olduğunun altını çizmekte fayda var.
3- Vignette – 9.89 TRY: Bu uygulamada Android kullanıcılarına 70’ten fazla filtre özelliği ve 50’den fazla çerçeve kombinasyonu seçeneği sunuluyor. Aynı zamanda diğer aplikasyonların da desteklemiş olduğu zoom ve zamanlayıcı özellikleri de mevcut.
4- Camera FV-5 – 8.98 TRY: Bu uygulama fotoğraf çekimi sırasında renklerin dengesi (sıcaklık-soğukluk) ile oynayabileceğiniz profesyonel bir uygulamadır. Fotoğrafın ne kadar mükemmel çıkacağı bakış açınıza, hayalinize ve parmak uçlarınızın maharetlerine bağlıdır.
5- Tiny Planet FX Pro – 15.99 TRY: Bu uygulamada çektiğiniz fotoğraflar içine minik gezegenler eklemenize olanak sağlar. Çekilen panoramik ya da yarı panoramik fotoğraflara kolayca uygulanabilir. Piyasada benzer programlarının çok üstünde sonuçlar verdiğini söylersek sanıyorum ki kullananlar da bizimle aynı fikirde olurlar.

Bizim sizler için seçtiğimiz en iyi 5 ücretli fotoğraf düzenleme uygulaması bu şekildeydi. Umarız telefonu için doğru programı arayan arkadaşlara yardımcı olabilmişizdir. 

Android İçin En İyi 5 Fotoğraf Düzenleme Uygulaması hakkında yorumlar

    Henüz Yorum Yok

Android İçin En İyi 5 Fotoğraf Düzenleme Uygulaması hakkında yorum yaz