• Dünyanın En Yüksek Kapasiteli USB Bellekleri Artık Türkiye de

Kingston Digital’in ürettiği dünyanın en yüksek kapasitesine sahip flash bellek, CES 2017 fuarında en çok ilgi gören  ve merak uyandıran cihaz DataTraveler®Ultimate Generation Terabyte (DTUGT) Türkiye’de satışa sunuldu. DataTraveler Ultimate GT, 2TB depolama alanının yanı sıra USB 3.1 Gen 1 (USB 3.0) performansı da  sunuyor.

 

DataTraveler Ultimate GT, ileri seviye tasarımın ve üstün kalitesinin yanında, dabeye karşı dayanıklı olan çinko alaşımlı metal bir gövdeyle üretiliyor. Yüksek kapasiteye ihtiyacı olan kullanıcılar ve teknoloji meraklıları, artık 2TB’lık bir flash bellek içerisine 70 saatlik 4K kalitesinde videoya kadar depolama yapabilir. Artık kullanıcılar düşük hacim ile oldukça büyük miktarlarda veri saklayabilecek.

Kingston Flash Bellek Ürünlerinin Müdürü olan Jean Wong, konuyla ilgili “Sürekli büyüyüp gelişen dijital dünyada müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için her zaman yeni ve daha iyi depolama çözümleri yaratmak üzere çalışıyoruz. DataTraveler Ultimate GT ile kullanıcılar artık mobil veri saklama ihtiyaçlarının sınırlarını zorlayabilecek ve video, fotoğraf veya dosyalarını saklamak için küçük bir alanda fazlasıyla yere sahip olacaklar.” açıklamasında bulundu.

 

DataTraveler Ultimate GT, 5 yıllık garanti süresi, ücretsiz teknik destek ve efsanevi Kingston güvencesiyle birlikte geliyor. DataTraveler Ultimate GT’lerin  fiyat bilgileri ise henüz bilinmiyor ancak tahmin edeceğiniz üzere hiç de ucuz olacağını sanmıyoruz.

Dünyanın En Yüksek Kapasiteli USB Bellekleri Artık Türkiye de hakkında yorumlar

    Henüz Yorum Yok

Dünyanın En Yüksek Kapasiteli USB Bellekleri Artık Türkiye de hakkında yorum yaz