• Kırmızı iPhone 7 ler Satışta

Akıllı cihaz sektörünün en üst sırasında yer alan Apple firması, kırmızı iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ı tanıtarak satışa sundu. iPhone severlerin merakla beklediği yeni akıllı telefon modeli iPhone 7’lere yoğun ilgi gösterildi. Geçtiğimiz günlerde Apple iPhone 7 ve 7 Plus Red Special Edition serisini satışa sundu. İlk olarak Apple firmasının New York eyaletinde 5. Cadde’deki mağazasında satışa başlandı. Ayrıca Apple iPhone’un bu modellerini alan kişilerin sadece ürün satın almakla kalmadıklarını, bu telefon satın alındığında aynı zamanda AIDS ile savaşan Global Fund’a destek vermiş olunacağını açıkladı.

Apple’ın daha önce de AIDS konusunda farkındalık yaratan ve bu tür hastalıklara karşı savaşan organizasyonlara destek verdiği biliniyordu. Öyle ki Apple bu sosyal sorumluluk projesi kapsamında, birçok ürününün kırmızı renkli özel versiyonlarını iphone severler için çıkartmıştı. Apple, son olarak da AIDS hastalığına destek veren bu ürünlerin listesine iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ da katarak sektörde bulunan diğer firmalara örnek olmaya devam etmekte.

Çin kaynaklarından elde edilen bilgilere göre ön kayıt bilgileri kapsamında kırmızı iPhone 7 için şimdiden 350 bin kaydın gerçekleştirildiği ifade edil ki bu sayı bir rekor olarak kayıtlara geçti. Ancak şunu hatırlatmamız gerekir ki, ön kayıt işlemi bir ön sipariş anlamına gelmemektedir. Ayrıca kırmızı renk Çin halkı ve kültürü için çok ayrı bir anlam ifade etmekte. Çin kültüründe kırmızı genellikle iyi şans ve neşeyi, mutluluğu simgelemektedir. Bununla beraber ülke bayrağında da kırmızı renk hakimdir. 

Kırmızı İPhone 7 Ülkemizde Satışta

Apple, geçtiğimiz günlerde sadece kırmızı iPhone 7’yi tanıtmadı, bu ürünle birlikte yeni iPad modelini ve iPhone SE modelinin 128 GB’lık sürümünü tanıtmıştı. Kırmızı iPhone 7’ler ülkemizde hali hazırda satışta olmakla birlikte, 4.299 TL’den başlayan fiyatlarla alıcı bulmaktadır.

Kırmızı iPhone 7 ler Satışta hakkında yorumlar

  • Erhan | 12:01:44 | 31/Temmuz/2017 |

    Iphone nun siyahı daha iyidir

Kırmızı iPhone 7 ler Satışta hakkında yorum yaz