• WhatsApp da GIF nasıl yapılır?
  • WhatsApp da GIF nasıl yapılır?

 

WhatsApp da GIF Nasıl Yapılır? (Android ve iPhone)

En büyük anlık mesajlaşma, arama servisi WhatsApp, mevcut özelliklerine yenilerini ekliyor..

Sıradan mesajlaşma servislerinin yerine geçen ve dünya üzerindeki kullanıcı sayısını her gün daha da artıran dünya genelinde En büyük anlık mesajlaşma, arama uygulaması WhatsApp eksik görülen özelliklerden birini yeni güncellemeyle tamamlandı: Gif gönderme. Sosyal ağ kullanıcılarının ortamı canlandırmak için sıklıkla paylaştığı gif dosyalarını artık WhatsApp üzerinden göndermekde mümkün. Daha da güzeli iPhone/Android telefonunuzdaki bir videoyu gif yapma, iPhone kullanıcıları da Live Photo’ları gif olarak gönderme şansına sahipsiniz. Bir Artı daha olarak cihazınızda gif bulunmasa dahi arama seçeneğiyle gif bulup kolaylıkla gönderebiliyorsunuz. Şimdi dilerseniz WhatsApp üzerinden nasıl gif oluşturup paylaşabileceğinize bakalım:

 

WhatsApp kullanıcılarına kişisel GIF içerikler yapılabilme olanağı sağlamaya başladı. Peki kullanıcılar istediğine özgü bir GIF  nasıl hazırlayabilecek?

 

WhatsApp da GIF nasıl yapılır?

 

En büyük anlık mesajlaşma servisi WhatsApp üzerinde GIF oluşturma özelliğini kullanıcılarına sundu. Kullanıcılar Dilediği video içeriklerinden kişisel GIF’ler oluşturabilecekler. Bunu yapabilmek için WhatsApp üzerinde bir konuşma penceresi açtıktan sonra ataç sembolüne basıp video gönder kısmına gelin. Seçtiğiniz videoyu göndermeden önce sağ üst köşede yer alan GIF ikonuna basın. 

GIF alanına geldikten sonra ise maksimum 6 saniye olmak üzere farklı hızlarda GIF görselleri oluşturabilirsiniz. Kayıt ettikten sonra ise yapmanız gereken tek şey kendi hazırladığınız GIF'i istediğiniz kişiye göndermek olacaktır. 

WhatsApp da GIF nasıl yapılır? hakkında yorumlar

    Henüz Yorum Yok

WhatsApp da GIF nasıl yapılır? hakkında yorum yaz