• Instagram yeni özelliği test ediyor!

 Instagram yeni özelliği test ediyor!

 

 

Instagram yeni özelliği ile birlikte kullanıcılar arasındaki iletişimi daha da artırmak istiyor. Instagram kullanıcılara sunduğu bu yeni özelliğinin test aşamasında olduğunu duyurdu!

Instagram kullanıcıları için yeni özellikler sunmaya devam ediyor. Instagram sadece, belli bir grup için paylaşabileceğiniz yeni bir özelliğini test etmeye başladı.

Instagram yeni özelliği test aşamasında!

Sosyal medya devi Instagram, sizin için özel olarak sunulan Favoriler bölümüyle, arkadaşlarınıza ve başka kişilere ait olan hikayeleri paylaşabileceksiniz.

Şuan için test aşamasında olan özellik ilk olarak belli bölgedeki kullanıcılara sunulacak. Bu özellik ile, en yakınlarınız ile favorilere eklediğiniz hikayeleri paylaşarak, daha eğlenceli dakikalara imza atabileceksiniz.

Favori olarak belirlediğiniz Hikayeyi hangi kullanıcılar ile paylaşacağınızı seçtikten sonra, bu içerikleri hızlı bir şekilde arkadaşlarınız arasında yayabileceksiniz.

 

Yeni özellik ile gelecek olan ''Sık Kullanılanlar'' sekmesi ile en çok etkileşim kurduğunuz kullanıcılar yeşil bir rozet ile listenizde ön plana çıkacak. Böylece kolay bir şekilde favori hikayeleri kimlere paylaşacağınızı daha hızlı bir şekilde planlayabileceksiniz.

Favoriler kısmında seçtiğiniz Instagram Hikayesi'nin paylaşımı 24 saat ile geçerli olduğu için, kısa süre sonra listeden kalkacağını da hatırlatalım.

 

Instagram'ınızda bulunan tüm kişileri favorilerini paylaşacaksınız. Ayrıca listenize eklediğiniz veya listenizden çıkarttığınız kullanıcılara da her hangi bir bildirimin gitmeyeceğinin de altınını çizen sosyal medya devi, kullanıcıların arasındaki etkileşimi daha fazla arttırmak istiyor!

Instagram yeni özelliği test ediyor! hakkında yorumlar

    Henüz Yorum Yok

Instagram yeni özelliği test ediyor! hakkında yorum yaz