• Samsung Galaxy Note Fan Edition ı resmen duyurdu!

Samsung Galaxy Note Fan Edition’ı resmen duyurdu!

 

Kullanıcıların merakla beklediği yenilenmiş Note 7’yi sonunda duyurdu. Samsung, Galaxy Note Fan Edition adını verdiği cihazını Kore’de resmi olarak açıkladı. Çıkış tarihi ve fiyat detaylarını açıkladı.

 

Samsung, geçen yıl yaşanan pil sorunlarından dolayı üretimini durdurduğu Galaxy Note 7, Galaxy Note Fan Edition adıyla yeniden satışa çıkartıyor. Samsung, uzun süredir Note 7 Fan Edition adıyla gündeme gelen yenilenmiş Note 7'yi Kore’de resmen açıkladı.

 

Galaxy Note Fan Edition duyuruldu!

Galaxy Note Fan Edition, geçtiğimiz yıl yaşanan pil sorunundan kaynaklı olarak 3500 mAh yerine 3200 mAh batarya ile gelecek. Yeni pil, Samsung'un Galaxy S8’de olduğu gibi 8 noktalı pil güvenliği testinden geçiyor.

 

Galaxy Fan Edition da Bixby ile birlikte yeni S8 ve S8 Plus ile aynı yazılımla geliyor. Telefonun geri kalan her şeyi bir anlamda Note 7 ile aynı. Samsung, Fan Edition'ın aslında Note 7 parçalarından yapıldığını itiraf etmekten çekinmiyor. Yeni telefon, Samsung'un çevre dostu bir girişimi olarak tüm kullanılmayan Note 7 parçalarından üretildi.

 

 

Samsung, Fan Edition'ın 400.000 adetini Kore'de satmayı planlıyor. Diğer pazarlardaki satışlara daha sonra başlanacak. Fakat Note 8’i de satışa çıkaracağı için diğer pazarlarda Note Fan Edition satış rakamını düşük tutmak istiyor.

 

Galaxy Note Fan Edition'ın fiyatı 699.600 Won (611 dolar). 7 Temmuz'dan itibaran Mavi Mercan, Altın Platin, Titanyum Gümüş ve Siyah Oniks renk seçenekleri ile satışa sunulacak. Samsung, Note Fan Edition ile birlikte kullanıcılarına her renge uygun bir de kılıf hediye edecek.

Samsung Galaxy Note Fan Edition ı resmen duyurdu! hakkında yorumlar

  • Enes | 11:54:03 | 31/Temmuz/2017 |

    ilk önce neden kore

Samsung Galaxy Note Fan Edition ı resmen duyurdu! hakkında yorum yaz