• For Honor, Bu Hafta Sonu Ücretsiz!

 For Honor, Bu Hafta Sonu Ücretsiz!

Ubisoft’un geçtiğimiz kış sezonunda oyunculara sunduğu For Honor bu haftasonu boyunca PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında ücretsiz olarak oynayabilecekler.

Ubisoft yapımı Orta Çağ temasına sahip For Honor oyunu bu haftasonu ücretsiz olarak oynanabilecek. Oyun severlerin açılış haftasında büyük beklentilerle aldığı ancak bağlantı problemleri, mikro satın almalar ve kendini tekrar etmesi sebebiyle giderek ilgisini kaybettiği For Honor, bu haftasonu ücretsiz erişim sunarak oyuncu sayısını artırmak çabasında.

Ubisosft'un paylaştığı bilgiye göre For Honor yüzde 50 indirim ile satılacak. Oyun şu an için Steam üzerinde 209 TL fiyat’a sahip, indirimden sonra oyunu 105 TL gibi bir fiyatla satın alabileceksiniz. Yine de oyunu daha önceden oynamadıysanız bu hafta sonu indirebilir ve oyunu test edebilirsiniz. Ubisoft'un böyle bir kampanya yapmasının sebebi ise geçtiğimiz günlerde For Honor'un çevrimiçi oyun modunun 3. sezonunu duyurmuş olması. Bu sezonla birlikte yeni gladyatör kahraman sınıfı ve teke tek duello modu oyuna eklenecek.

Ubisoft, For Honor'a olan ilgiyi canlandırmaya çalışsa da oyun giderek kan kaybediyor. Oyuncu sayısı ciddi oranda düşen For Honor, Steam üzerinde bir hayli kötü inceleme puanına sahip.

PC oyuncuları için oyunu deneyebilecekleri son gün 13 Ağustos iken, oyun konsolu sahipleri ise 15 Ağustos tarihine kadar oyunun keyfini sürebilecek.

Şovalyeler, Samuraylar ve Vikingler arasındaki mücadeleyi dönemine uygun haritalarda dahil olabildiğiniz multiplayer oyununda, rakipleriniz ile yanlarındaki bilgisayar tarafından kontrol edilen akıncılarını alt etmeye ve belirli noktaları ele geçirmeye çalışıyorsunuz. Destiny’de olduğu gibi uçtan uca bağlantılarla hizmet vermeye başlayan oyun, bunun oluşturduğu problemler sebebiyle sunuculara yönelmeye başlamış durumda.

For Honor, Bu Hafta Sonu Ücretsiz! hakkında yorumlar

    Henüz Yorum Yok

For Honor, Bu Hafta Sonu Ücretsiz! hakkında yorum yaz