HAKKIMIZDA

  • hakkımızda

Datech Yazılım ve İnovasyon, 2016 yılından bu yana müşterilerinin sanal ortamda proje, sergi ve sunumlarının tanıtımlarını hedef kitlelerine ulaşmalarını sağlayan birbirinden deneyimli uzman yazılım ve grafik tasarım ekibi ile hizmetlerine devam etmektedir.

Bilgisayarda üretilmiş 3 boyutlu grafik görseller, uygun maliyetli ve zaman kazandıran bir çözüm olarak yaratıcılığınızın önündeki engelleri kaldırıyoruz ve fikirlerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Pazarlama aktivitelerinizin başlaması için projenizin tamamlanma tarihini beklemenize gerek yok. Konseptinize ait tüm taslaklarınız ve fikirlerinizi bize anlatın, 3 boyutlu dijital görsellerle hayata geçirelim. Ticari kimliğinizi dijital alanlarda çarpıcı boyutlara taşıyalım. Yatırımlarınızın boşa kaçmasını önleyecek Datech ekibinin size özel butik çalışmaları sayesinde, ürünlerinizin, sergilerinizin, yapılarınızın kısaca emeğinizin hedef kitlenizin gözünden kaçmamasını sağlayalım.

3D Mimari Görselleştirme, 3D İç Mimari Görselleştirme, 3D Otomotiv, Görselleştirme, 3D Ürün Görselleştirme, 3 Boyutlu Modelleme, 3 Boyutlu Mobilya Görselleştirme, Kreatif 3 Boyutlu İçerik Üretimi gibi çalışma örnekleri ile daima ön planda ve zamanın teknolojisinin hep bir adım önünde kalmanız bizim öncelikli hedefimiz olacaktır.

Datech Sanal Tur 360 ile sizlere fiziksel obje veya çevreye gereksinim duymayan interaktif bir pazarlama çözümü sunuyor. Müşterinizin PC/bilgisayarı, tableti veya akıllı telefonu artık 7/24 ve dünya çapında bir sergileme alanına dönüştürüyoruz. Alanı veya çerçeve boyutu bozulmaya uğramadan ve hiçbir detay atlanmadan emlak veya ürünlerinizin 360 derece görselleştirilmesi mümkün. HD (Yüksek çözünürlüklü) görselleri birbirine dikerek sanal bir küre oluşturuyor, sonsuz 360 derecelik bir görselleştirme sağlıyoruz. Geleneksel durağan 2 boyutlu modellemenin yanında, çok daha üstün bir sergileme platformu sunarak, müşterilerinizin ürünleriniz ile arasında gerçeklik bağı kuracak ve kendilerini tamamen projenizin içinde dolaşmasını hedefliyoruz.

Datech, sizler için özel üreteceği “Akıllı Katalog” ları sayesinde sıradan fotoğraf kataloglarınızı, modellerinizle, 3D dijital görselleştirme kullanılarak, interaktif bir görsel iletişime dönüştürüyor. Üstelik bu deneyime dokunmatik ekranlardan ulaşılabildiği gibi, kurulum ve yüklemesi de hizmete dahil ediliyor. Bu teknoloji büyük dokunmatik ekranlara uygulanabildiği gibi aynı zamanda tabletlerde de kullanılabiliyor. Tek bir kaynaktan birçok bilgi sunabiliyor olmak, ileri bir müşteri deneyimi demek. Bu da baskı maliyetlerini azaltan ve izleyicilere yüksek bir deneyim yaşatan modern bir yaklaşım.

Sanal Gerçeklik (Virtual Reality) teknolojisinin güzelliği gerçekten içine alan deneyimler yaşatıyor olması. VR başlıklarıyla izlenebilen 3 boyutlu görüntülerimiz, seyirciyi içine alan yepyeni bir dünya yaratmada her zaman başarılı. Datech Sanal Gerçeklik (VR) ile konseptleriniz canlanıyor, baş döndürücü bir ileri teknoloji içeriğine dönüşerek çarpıcı bir deneyim yaşatıyor. Sanal Gerçeklik, örneğin müzeler ve mimari uygulamaları için en uygun teknoloji. Görüntülerin derinliği ve detaylarına inilebilmesi sayesinde, kişi o alana adeta ışınlanıyor. Emlak veya başka ürünlerinizin pazarlamasında alışılmadık bir eğlence sunarak, ürünle bambaşka bir etkileşimi mümkün kılıyor. Hareketsiz görüntü yerine VR CGI (Bilgisayarda üretilmiş 3 boyutlu Sanal gerçeklik grafik görseli) animasyon kullanımıyla, inanılmaz mimari alanlar yaratılabiliyor ve hipergerçekçi bir atmosferde deneyim sağlanabiliyor. VR Teknolojisini pazarlama aracı olarak kullandığınızda, bir binaya girebilir, odalarda gezebilir ve mekanı tüm açılardan görüntüleyebilirsiniz. Sadece bu da değil, ortamın ayarlarıyla oynarken, rengini, mobilyalarını değiştirebilir, en gerçekçi detaylara erişebilirsiniz.

Deneyimli Datech ekibinin sizlere sunabileceği ve ticari anlamda sizleri hedeflerinize ulaştırabileceği hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.