Sosyal Medya Entegrasyonu

Sosyal Medya Entegrasyonu

Admin    3077 kez okundu

Sosyal medyanın önemini bir basit veri ile netleştirebiliriz. Türkiye’de en sık ziyaret edilen ilk site Google değil, Facebook’tur. Bugün itibariyle Türkiye’deki Facebook kullanıcısı sayısı 32,5 milyonken Twitter için bu rakam 12 milyona yakındır. Bu veriler ışığında Sosyal medya entegrasyonu yapılmamış bir web sitesi ulaşılmak istenen etkiye hiçbir zaman ulaşamayacaktır. Sosyal medya ağlarındaki varlığınız sadece size kolay ve hızlı ulaşılabilirlik sağladığı gibi web sitenizin size sağlayamadığı interaktif iletişim imkanı sağlar. İnteraktif iletişim imkanı sayesinde taleplere doğrudan ve hızlı cevap verebilme imkanına kavuşursunuz. Statik bir web sitesine göre ,çok daha esnek mesaj verme şansı elde edersiniz.Takipci sayınızı artırarak müşteri sadakatini üst düzeye taşıma olanağına sahip olmanızın yanı sıra kendiniz ile ilgili gelişmeleri hızlı ve etkin bir biçimde hedef kitlenize iletebilirsiniz.

Bunu sağlamak için Datech yazılım ve inovasyon bütün Sosyal medya hesaplarınızın Web sitenizle entegrasyonu sağlayacak yazılımları hizmetinize sunmaktadır.Bunlar sayesinde web sitenize eklediğiniz duyuru, kampanya ve mesajlarınızın anında bütün sosyal medya hesaplarınızda yayınlanması sağlandığı gibi bütün Sosyal medya hesaplarınızın aynı anda güncellenmesi sağlanır.

Facebook, Twitter, Google+ gibi sosyal ağlarda yalnızca sayfaları açmakla kalmaz, bu sayfaları nasıl yöneteceğinizi de size açıklıyoruz. Sektörünüz ve işiniz için gerekli sosyal medya yönetimini nasıl yapmanız ve nelerden kaçınmanız gerektiği gibi birçok konuda tüyolar veriyor, başarı için izleyeceğiniz yolun basit ve anlaşılır bir haritasını çıkarıyoruz.

 -Firmanıza ait kurumsal sosyal medya hesaplarının açılması,

-Sosyal medya hesaplarınızın Web sitenizle entegrasyonu,

-Sitenize eklediğiniz duyuru, kampanya ve mesajlarınızın anında bütün sosyal medya hesaplarınızda yayınlanması,

-Bütün Sosyal medya hesaplarınızın aynı anda güncellenmesi.

Firmanız için sosyal medyada yapabileceklerimizi öğrenmek için hemen bizi arayın. HADİ YAZALIM !!!

Gönder