İnternet Reklamları

İnternet Reklamları

Admin    2748 kez okundu

Sosyal medya entegrasyonları (facebook, instagram, twitter …)ve google adwords reklam optimizasyonu ile web sitenizin daha geniş bir kitleye hitap etmesini sağlayabilirsiniz...Hadi Yazalım !!!

Web sitenize yeni ziyaretçiler çekmek, İnternet satışlarını artırmak veya mevcut müşterilerinizin ilgi düzeyini yükseltmek gibi farklı amaçlarınız olabilir. Sosyal medya entegrasyonları (facebook, instagram, twitter …) ve google adwords reklam optimizasyonu sayesinde hepsi mümkün.

Reklamlarınızı tam anlamda verimli ve hedefe yönelik maksimum etkiyi sağlamak için belirli ülkelerdeki, bölgelerdeki veya şehirlerdeki ya da işletmenizden veya mağazanızdan belirlenmiş bir uzaklıkta bulunan müşterilere hedefleyin. Google’daki kullanıcılar, sunduğunuz ürün ve hizmetleri tam aradıkları anda işletmenizi bulabilir.

Sosyal medya entegrasyonları (facebook, instagram, twitter …)ve google adwords reklam optimizasyonu ile web sitenizi ve reklamlarınızı kaç kişinin fark ettiğini ve web sitenizi ziyaret etmek için tıklayanların veya sizi arayanların yüzdesini görebilirsiniz. İzleme araçları sayesinde, reklamlarınızın doğrudan sonucu olarak web sitenizde gerçekleşen fiili satışları veya hedeflediğiniz aksiyonun gerçekleşme yüzdesini bile görebilirsiniz. İnternet reklamlarınızın hedefe yönelik , ölçülebilir,güvenli ve verimli olası için gelin ….Hadi Yazalım !

Gönder