E-Ticaret

E-Ticaret

Admin    2643 kez okundu

E- ticaret sitesi firmanıza ait yeni bir şube açmakla benzer bir faaliyet gibi gözükmekle birlikte bu şubenin önündeki kaldırımdan her gün 1,5 milyar kişilik bir yaya trafiği bulunmaktadır. Bu nedenle komşularınızdan sizi ayrıştıracak, sizi bir adım ileriye taşıyacak özgün ve yenilikçi e-ticaret sitenizi Hadi Yazalım !!!

Tedarik sürecinden muhasebe işlemlerine, ödeme yöntemlerinden, stok takibine, görsel tasarımında teslimat sürecine kadar tümüyle sizin için özelleştirilmiş ve hiç bir sınırlayıcı yanı olmayan bir e-ticaret sistemine ihtiyacınız varsa, bu konudaki tüm deneyimimizle sizinle beraber çalışmaya hazırız.

Özel e-ticaret yazılımları geliştirmenin yanı sıra gerek hazır e-ticaret yazılımlarının seçimi ve özelleştirilmesinde, gerek açık kaynak e-ticaret sistemlerinin özelleştirilmesi, kurulumu ve kullanımında verebileceğimiz destek ile size en uygun çözümü sunuyoruz.

 Ürün yönetimi ve sipariş yönetimlerinin kullanıcı dostu olması çok önemlidir. E-ticaret sitenizi kullanıcı dostu arayüzü sayesinde hızlı ve çok kolay bir şekilde yönetebilirsiniz. E-ticaret sitesi sisteminin altyapı güvenliği, yedekleme hizmetleri ve ödeme sistemlerinin güvenliği bizim için en önemli unsurdur. Güvenlik açısından kusursuz olan bu sistem ile gönül rahatlığıyla ürünlerinizi müşterilerinize sunabilirsiniz. 3d secure, sanal pos, mobil ödeme, Paypal entegrasyonu, havale ve eft ödeme seçenekleri ile istediğiniz ödeme entegrasyonunu sitenizde kullanın. Panelinizden aktifleştirebileceğiniz payu sistemi ile bankalara başvurmadan 6 bankanın sanal posunu sitenize entegre edebiliriz. . Bunların yanında cep telefonlarının dijital cüzdan veya aracı olarak kullanımları konusu da gitgide daha fazla önem kazanıyor. Bu tarz ödeme yöntemleri kullanan kullanıcıların satın alma eğilimi normal kullanıcılara göre %60 daha fazladır. Bu nedenle Datech yazılım ve İnovasyon’un web yazılım ve tasarımını gerçekleştirdiği e-ticaret sitelerinin responsive özelliği sayesinde Windows mobile,Android (Cep telefonu ,tablet , akıllı Tv..) ve İOS tabanlı yazılımlara mükemmel uyumu nedeni ile ekran büyüklük ve çözünürlüklerine mükemmel erişim ve kullanım sağlar. Sizi ayrıştıracak, sizi bir adım ileriye taşıyacak özgün ve yenilikçi e-ticaret sitenizi Hadi Yazalım !!!

Gönder