Dijital Yayıncılık

Dijital Yayıncılık

Admin    2610 kez okundu

Katalog ve broşürlerinizi mobil cihazlarla uyumlu bir şekilde dijital ortama taşıyabiliriz....Ama fazlası da var.Datech kendi bünyesinde yazıp geliştirdiği yazılımlar sayesinde mobil cihazları kamera görüntüleme sistemleri vazıtası ile hertürlü görsel ,veya düz metninize hayat veriyor onu interaktif etkileşimli bir platforma dönüştürüyoruz…Hadi Yazalım !!!

Akıllı katalog isimli ürünümüz ile sizlere firmanızı ve ürünlerinizi üst düzeydeki etkinlik ve inovative bir şekilde sunma imkanı tanıyoruz. Bunu görselerinizi veya metinlerinizi, kamerası ile görüntüleyen Andoid veya İos yazılımlı cep telefonunuz ile etkileşimi sağlayan size özel yazılmış uygulama ile gerçekleştiriyoruz. Uygulama sayesinde görselerinize veya metinlerinize

1)Video etkileşimleri tanımlayabiliyoruz, hatta bunu transparan düzeyde gerçekleştirebilmekteyiz.

2)2D basılı görselerinize uygulama etkileşimi ile 3D dönüştürmekteyiz, hatta bu 3D görsel içinde cep telefonunuzun Giroskop özelliğini yazılımız ile bütünleştirerek 3D içinde gezinme imkanı yaratıyoruz.

3) Ses etkilşemleri tanımlayıp görslerinize açıklama ve tanımlama yapıyor sizlerin daha iyi anlaşılır ve mesajınızı güçlü ifadeler eklemenizi sağlıyoruz.

4) Link etkileşimleri sayesinde internet üzerindeki herhangi bir refernans kaynağını mesajınızı desteklemek üzere görseliniz veya metniniz ile etkileşimini gerçekleştirebiliyoruz. Böylelikle Basit bir Görsel veya metnin arkasına dilediğiniz derinlikte bilgi ekleyebilme imkanı oluşuyor,en önemlisi bu sayede mesajınız gereksiz bir bilgi kalabalığında kaybolmadan net bir şekilde iletilmekte.

5) Görsel veya metninizi her formattaki dosya ekleri ile etkileşimini tanımlayabiliyoruz .Bunlar PDF,Jpeg ,Raw…..

6) Uygulamanızın tıklanma sayısı veya gösterim süresi gibi bilgiler sayesinde, ne kadar etkili olduğuna dair ayrıntılı raporlar elde edebilirsiniz .

Sizler kendinizi daha net , güçlü ifade etmek için Tablet ve akıllı telefonların kullanım oranlarının hızlı artığı günümüzde, bu cihazlarda size ait bir Google Play store (android ) veya Apple İ tunes (ios ) uygulamanız olsun istiyorsanız …..Hadi Yazalım !!!

Gönder