Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Admin    7073 kez okundu

Anahtar sözcüklerde üst sırada çıkmak size daha kolay ve hızlı ulaşılabilir olmanın getireceği sayısız faydanın yanı sıra, sizlerin prestijinizi üst düzeye taşırız…..

SEO, “Search Engine Optimization” kelimelerinin kısaltmasıdır. Türkçe karşılığı “Arama Motoru Optimizasyonu” ‘dur. Arama Motoru Optimizasyonu’nun (SEO) amacı, Google başta olmak üzere Yandex, Yahoo, Bing …. Vs. gibi arama motorlarında, belirli kelime aramalarında üst sıralara çıkararak, siteyi bu kelime aramalarını yapan kullanıcıların daha kolay ve hızlı erişimini sağlayarak aynı alandaki rakiplerden bir adım önde olmanızı sağlar.

Günümüzün rekabetçi ortamında gerek prestij gerekse de daha kolay ve hızlı olaşılabilir olmak eşsiz değerdedir. Ancak buna ulaşmak kolay değildir çünkü Arama motoru optimisasyonu (SEO) çalışmalarında yalnız değilsiniz . Bu nedenle agresif bir şekilde yapılan Arama Motoru Optimisasyonları (SEO) sizleri kısa sürede üst sıralar a taşısa da çalışmalar sürdürülmediğinde aynı hızla alt sıralara düşmeniz ile sonuçlanır. Bu nedenle bir kere Arama motoru optimizasyon (SEO) yapılıp, takibi bırakılmamalıdır. Bir web sitesi tasarımı ve yazılımdan çok daha zorludur ve ayrı ücretlendirilir. Sitenizin tasarım ve yazılımı bittikten sonra bile Arama motoru optimisasyonu  (SEO) çalışması sürekli devam etmelidir. Gerekirse yazılımdaki kodlarda zaman içinde güncellemeler yapılması gerekebilir.

Arama motoru optimizasyonu (SEO) konusunda detaylı bilgi almak ve çalışmalarımızdan faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Başlıca sunduğumuz Arama motoru optimisasyon (SEO) hizmetleri şu şekildedir;

-Arama Motorlarına Kayıt

-Web Master Tools Kayıt

-Meta tagların incelenmesi ve/veya oluşturulması

-İçerik analizi ve anahtar kelime yoğunluğun sağlanması

-Sitemap oluşturulması ve Google'a tanıtılması

-Gerek duyulan sistemlerde schema.org kullanımı

-Sosyal Medya Entegrasyonları

-Sitenin durumunun sürekli kontrolü ve iyileştirilmesi.

Gönder