Mobil Programlama (Android/IOS)

İhtiyacınız olan birçok veriye; daha kolay, sizin istekleriniz doğrultusunda düzenlenmiş (arayüz) önceden işlenmiş (fonksiyonel) daha hızlı tek menüden; (tek tıkla), nerede olduğunuz fark etmeksizin, ofis altyapısından bağımsız (mobil), ofis saatlerinden bağımsız (zaman), yanınızda taşıdığınız cep telefonu veya tabletten ulaşmak işlerinize, müşterinize veya hedef kitlenize ulaşmak istiyorsanız, size özel mobil uygulamanızı yazalım.

Microsoft, iOS ve Android cihazlarda çalışan, responsive (ekran yön ve çözünürlüğüne uyum sağlayan), cihazınızın G-Sensörü (Yerçekimi), GPS (konum), Kamera (Foto veya Video), Wi-Fi, Bluetooth ve 3G / 4,5G veri aktarım özeliklerini projeniz doğrultusunda mobil uygulamanız için programlayabiliriz. Mobile uygulamanızı sosyal medya, muhasebe, cihazın kendi belleğinden veya şirket sunucularından interaktif bilgi kullanımı ve transferi yapacak şekilde programlayabiliriz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda oluşturulmuş tüm bu fonksiyonları kullanıcı dostu bir arayüz ile mobile cihazınızın ekranındaki bir logo’ nun altına taşıyabiliriz. Size özel yazılmış mobil uygulamayı iTunes ve Google Play Store’ a tanımlar ve kolayca ulaşılabilir kılarız. Mobil uygulamanız için QR kod tasarlayıp tüm bu süreci maximum hızda ve kolaylıkta tamamlamanızı sağlarız.

- Özel Yazılım talebinizi detaylandırarak analiz çalışmaları yaparak ihtiyacı doğru saptiyoruz.

- Analiz çalışmaları sonucunda yazılım modülleri ve işlevlerinin neler olacağını belirliyoruz.

- Yazılım modüllerine ait kullanıcı arabirimlerini kullanıcıların yetkinliklerini dikkate alarak tasarlıyoruz.

- Veri mimarisini hazırlayarak çok katmanlı uygulama geliştiriyoruz.

- 7/24 Sürekli teknik destek sağlıyoruz.

Uzaktan tek bir güncelleme ile değişiklikler sağlanıyor. Bu sayede son sürüm yazılımlar ile uyumsuzluk yaşanmıyor. Datech olarak özel yazılımları; veri toplama sistemleri için SCADA ve HMI yazılımları, SQL Server, C#, ASP.Net, Delphi ile geliştirilen yazılım çözümleri, web için Php, C, C#, C++, Java, Javascript ve Objective C yazılım dillerini kullanarak gerçekleştiriyoruz.

Daha fazlası ve sorularınız için, bize ulaşın.


Tel: +90 232 400 76 76


Faks: +90 232 400 76 77


Adres: My Plaza Anadolu Cad. No: 41/1 Kat:8 D:8002 35580 Bayraklı İZMİR